Про наш відділ

        Є в обласній бібліотеці для дітей імені  Т.Г. Шевченка відділ, який одночасно може бути концертним залом, картинною галереєю, музеєм та місцем зустрічі любителів музики. Це - ВІДДІЛ МИСТЕЦТВ.
       Тут можна послухати улюблену мелодію, казку, переглянути кінофільм, мультфільм, полистати журнали... Відділ оснащений новою технікою. Любителі сучасної та класичної музики можуть прослухати диски і навіть касети.
Для тих, хто ґрунтовно цікавиться мистецтвом, працює клуб "Сходинки в прекрасне" з двома відділеннями"Дитяча філармонія" та "Юний художник". Тут члени клубу дізнаються, як творив великий Бетховен, як на єдиній струні вигравав свої концерти геній Паганіні, які безсмертні дитячі опери залишив український композитор Микола Лисенко. Також у нашому відділі для сучасних, креативних, модних дівчаток працює "Школа сучасних модниць", де юні леді можуть ділитися своїми дівчачими секретами, дізнатися як стати справжньою красунею. Для любителів кіномистецтва працює фан-клуб "Кумири і прихильники", де можна детальніше познайомитися з життям свого улюбленого аткора чи актриси, та переглянути кінострічку з участю свого улюбленця. У мистецькій вітальні читачі зустрічаються з талановитими родинами Андрійчуків, Павловичів, Скорупських, серед яких батьки, діти і навіть онуки. Вони діляться своїми успіхами та досягненнями, планами на майбутнє. А найменші, як наприклад онуки художника Андрійчука, демонструють свої малюнки.          Частими гостями відділу є студенти Хмельницького музичного училища ім. Заремби, заслужені артистки України В. Щур та М. Ясиновська.
      Відділ працює спільно з культурно-просвітницьким центром М. Реріха, Подільським осередком української філософської думки ім. Г. Сковороди та обласною організацією Національної спілки художників України.
З радістю чекаємо Вас у нашому відділі!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар