art_creative_world


МИСТЕЦТВО І СМІТТЯ: ЩО МІЖ НИМИ СПІЛЬНОГО

      Сучасне мистецтво можна назвати особливо креативним. Адже сьогодні для створення шедевру митці використовують найрізноманітніші підручні засоби. Навіть сміття…
      Вивчаючи питання ресайкла в мистецтві, можна знайти безліч митців, які створюють свої картини та інсталяції саме із відходів. 

Джейн Перкінс (Jane Perkins)

"Я ремейкер - мене надихають знайдені предмети, тому я і працюю з ними, перетворюючи їх на дещо абсолютно нове. Раніше я працювала з текстильними матеріалами, зараз мене найбільше цікавить пластик. Я люблю мистецтво з елементами гумору і несподіванки і сподіваюся, що мої роботи змусять вас посміхнутися".

Роботи Джейн дійсно захоплюють, їй вдається поєднувати банальні повсякденні речі, створюючи повноцінні художні полотна. Дивіться самі.
Сайака Ганц (Sayaka Ganz)

Друге відкриття - японська художниця Сайака Ганц. Вона пішла далі, її роботи - це об'ємні 3D-об'єкти різних розмірів і форм. В її інсталяціях найбільше захоплює винахідливість і художнє чуття. Напевно, мало хто може уявити собі коня, дивлячись на окремі предмети домашнього вжитку, а вона може.

"До творчості мене спонукала моя пристрасть комбінувати дивні речі в нові форми. Я створюю фігури тварин з використаних пластикових деталей. Моя мета - надати старим непотрібним предметам органічну форму тварини в русі. Цей процес рекультивації та регенерації звільняє мене, як художника. Я вважаю, що нам дуже важко заглянути далеко в майбутнє з точки зору нашої екологічної спадщини, того, що ми залишимо після себе на цій планеті. Тому я дотримуюся філософії "якщо ми цінуємо наші ресурси, ми повинні споживати менше".
Бернард Прас (Bernard Pras)

Йдемо далі. Французький художник Бернард Прас відомий своїми неймовірними інсталяціями, зробленими з випадково знайдених предметів. На перший погляд його роботи здаються купою сміття. Однак справжній шедевр можна побачити тільки за допомогою певного пристрою або тільки дивлячись під правильним кутом.

Для того, щоб створити анаморфний ефект, художник ретельно планує всю інсталяцію і розміщує, здавалося б, випадкові предмети, вибираючи їх за кольором і розміром так, щоб вони нагадували знамениті портрети чи картини з тільки однієї перспективи. Прас використовує пластикові відходи, старі упаковки від таблеток, коробки, мішки, пакети, ляльок, іграшки, музичні інструменти, предмети побуту і майже все, що підходить за кольором і текстурою. Результати просто приголомшливі!


Джеррін Дауер (Jarryn Dower)

22-річний художник з Австралії перетворює старі дошки для серфінгу, знайдені на звалищі, у витвори мистецтва. Всі знають, що в тамтешніх краях серфінг - досить розповсюджена річ. У поєднанні з пристрастю до малювання, це хобі набуло дещо іншого значення для Джерріна.

Ідея готова, майже всі матеріали є, залишилось одне єдине питання: чим наносити фарбу на дошку. Спробувавши кілька методів, юний художник обрав фактуру. "Це займає неймовірно багато часу, однак воно того варте", каже хлопець. На одну роботу, за його словами, йде від 25 до 70 годин, в залежності від складності малюнка.
На цьому, ми, мабуть, закінчимо. Та можете повірити, таких проектів можна знайти ще багато. Одні з них просто перетворюють непотріб на витвір мистецтва, інші привертають увагу громадськості до важливих проблем сучасного суспільства. З якою б метою вони не були створені, це набагато краще, ніж засмічувати вулиці, чи не так?

Матеріали з сайту uamodna.com 
 
Зворшливі ілюстрації "Батько і донька"


Простота від фотографа Емілі Блінко

Для фотографа Емілі Блінко краса полягає в чіткій організації. Любов Блінко до простоти з’являється в її серії "Порядок". Це ода квітам, формам і упорядкованості. 
Матеріал з сайту http://procikave.comСукні з газет та сміттяМодельєр Гарі Харві створив оригінальну колекцію суконь зі сміття, газет, господарських сумок.
Гарі Харві - колишній креативний директор Levi Strauss. Він почав створювати свої незвичайні сукні під час роботи над однією з позаштатних модних кампаній. Бажаючи зробити «ефект пострілу», дизайнер взяв 42 пари джинсів Levi's і перетворив їх у сукні. З тих пір і почалося його захоплення еко-модою.

Перша колекція модельєра була представлена в лютому 2007 року на London Fashion Week. Цей незвичайний показ покликаний змінити ставлення до секонд-хенду і чудова можливість дати друге життя одягу, який уже не носиться.
Дизайнер використовує у своїх роботах не тільки одяг із секонд-хенду, але й сміття, речі господарства, поєднує, те що важко поєднувати.Мистецтво з їжіБріттані Райт - талановитий фуд-фотограф із Сіетла здивувала неймовірно простою і красивою у поєднанні фуд-фотографією. Акцент на кольорі та увага до дрібниць перетворили звичайні продукти на шедеври мистецтва.

ЗВОРУШЛИВІ КАРТИНИ НІНО ЧАКВЕТАДЗЕ
Картини сучасної грузинської художниці Ніно Чакветадзе повертають нас у дитинство. Вони зворушливі і трохи наївні. Діти - головні герої намальованих історій. Ніно Чакветадзе народилася в Тбілісі в 1971 році. З 1986 по 1990 роки навчалася художньому інституті , а з 1990 по 1996 в Тбіліській державної академії мистецтв на факультеті живопис. З 1997 року член спілки художників Грузії.

Ілюстрації про кохання у дрібницях
#арт@rozvyvaj_sebe


Корейський художник публікує в мережі під ніком «Puuung» свої малюнки, в яких він запам’ятовує ті майже непомітні моменти, без яких складно уявити собі любов і закохування. У відносинах так важливі не тільки великі вчинки, але й щоденні дрібниці! Помилуйтеся на них тут.

«Любов – це щось, що має відношення до всіх. І любов виражається в речах, які ми, живучи наше повсякденне життя, можемо легко пропустити. Тому я намагаюся відшукати сенс життя в невловимому миті і перетворити його на витвір мистецтва », – пише Puuung в Facebook.

Любов це …


Дивовижні ілюстрації, створені кульковою ручкоюІлюстратор Джонатан Брешиньяк (Jonathan Bréchignac) створює фантастичні малюнки за допомогою звичайної кулькової ручки, маркера і чорнил. Його останнє творіння - паперовий конверт розміром 110×70 см.

Робота над одним таким малюнком у митця займає більше
3-ьох місяців, а для створення неповторного орнаменту йому доводиться вивчати літературу східних країн та інших культур.
Цікаві роботи польського фотографа Кася Дервинского
Творчість австралійської художниці Елспет МаклітНайбільш неймовірні сходи світу!!!
Коли крокуєш по яскравому та красивому, підніматися хочеться все далі!Немає коментарів:

Дописати коментар