art_creative_world

Сукні з газет та сміття


Модельєр Гарі Харві створив оригінальну колекцію суконь зі сміття, газет, господарських сумок.
Гарі Харві - колишній креативний директор Levi Strauss. Він почав створювати свої незвичайні сукні під час роботи над однією з позаштатних модних кампаній. Бажаючи зробити «ефект пострілу», дизайнер взяв 42 пари джинсів Levi's і перетворив їх у сукні. З тих пір і почалося його захоплення еко-модою.

Перша колекція модельєра була представлена в лютому 2007 року на London Fashion Week. Цей незвичайний показ покликаний змінити ставлення до секонд-хенду і чудова можливість дати друге життя одягу, який уже не носиться.
Дизайнер використовує у своїх роботах не тільки одяг із секонд-хенду, але й сміття, речі господарства, поєднує, те що важко поєднувати.Мистецтво з їжіБріттані Райт - талановитий фуд-фотограф із Сіетла здивувала неймовірно простою і красивою у поєднанні фуд-фотографією. Акцент на кольорі та увага до дрібниць перетворили звичайні продукти на шедеври мистецтва.

ЗВОРУШЛИВІ КАРТИНИ НІНО ЧАКВЕТАДЗЕ
Картини сучасної грузинської художниці Ніно Чакветадзе повертають нас у дитинство. Вони зворушливі і трохи наївні. Діти - головні герої намальованих історій. Ніно Чакветадзе народилася в Тбілісі в 1971 році. З 1986 по 1990 роки навчалася художньому інституті , а з 1990 по 1996 в Тбіліській державної академії мистецтв на факультеті живопис. З 1997 року член спілки художників Грузії.

Ілюстрації про кохання у дрібницях
#арт@rozvyvaj_sebe


Корейський художник публікує в мережі під ніком «Puuung» свої малюнки, в яких він запам’ятовує ті майже непомітні моменти, без яких складно уявити собі любов і закохування. У відносинах так важливі не тільки великі вчинки, але й щоденні дрібниці! Помилуйтеся на них тут.

«Любов – це щось, що має відношення до всіх. І любов виражається в речах, які ми, живучи наше повсякденне життя, можемо легко пропустити. Тому я намагаюся відшукати сенс життя в невловимому миті і перетворити його на витвір мистецтва », – пише Puuung в Facebook.

Любов це …


Дивовижні ілюстрації, створені кульковою ручкоюІлюстратор Джонатан Брешиньяк (Jonathan Bréchignac) створює фантастичні малюнки за допомогою звичайної кулькової ручки, маркера і чорнил. Його останнє творіння - паперовий конверт розміром 110×70 см.

Робота над одним таким малюнком у митця займає більше
3-ьох місяців, а для створення неповторного орнаменту йому доводиться вивчати літературу східних країн та інших культур.
Цікаві роботи польського фотографа Кася Дервинского
Творчість австралійської художниці Елспет МаклітНайбільш неймовірні сходи світу!!!
Коли крокуєш по яскравому та красивому, підніматися хочеться все далі!Немає коментарів:

Дописати коментар