HandMade cвоїми руками

Великодні сувеніри!

1. Великодні фігурки з солоного тіста


На Великдень можна також прикрасити пасхальне дерево кольоровими фігурками з солоного тіста.
Рецепт солоного тіста дуже простий: необхідно гарненько вимісити суміш з 1 ст. борошна, 1/2 ст. солі і 1/2 ст. води. Розкачати тісто завтовшки 2-3 мм. та вирізати бажані форми. Шпажкою зробити дірочки для стрічки. Запекти фігурки у духовій шафі при 120°С протягом 1.5 години. Для розфарбовування найкраще обрати акрилові фарби.

2. Крашанки у шовку
Спосіб фарбування крашанки шовковою тканиною виявиться одночасно і дивовижним, і неочікуваним…Підготуйте клаптики шовкової тканини (краще обирати насичені та темніші кольори). Оберніть тканиною яйце так, щоб лицьова сторона щільно прилягала до шкаралупи. Поверх шовку обгорніть яйце бавовняною тканиною та зафіксуйте шнурівкою. Наповніть каструльку водою, додайте 3 столові ложки оцту, покладіть майбутні крашанки, доведіть до кипіння. Зменште вогонь та продовжуйте варити протягом 15 хвилин. Коли час сплине, вийміть крашанки з води та дайте охолонути. Акуратно зніміть бавовняну обгортку, а шовк розріжте ножицями. 

3. Флористичні мотиви
Відомий багатьом спосіб фарбування крашанок у лушпинні цибулі можна урізноманітнити природніми візерунками. Оберіть бажані пелюстки квітів, цікаві рельєфи листочків, відбиток від яких після фарбування залишиться візерунком на крашанці. Заздалегідь підготуйте клаптики капрону,  якими необхідно буде щільно зафіксувати обраний малюнок з листочків та квітів. 


Найкраще розфарбувати крашанки у лушпинні цибулі. Можна спробували з чорницями, які залишились у морозилці ще з минулого літа. Від чорниць крашанки набудуть насиченого фіолетового забарвлення.

                             Матеріал з сайту:  http://homeidealist.gorenje.ua/easter_merriment_for_children/

Граттаж — це просто, красиво, стильно і цікаво!


Граттаж (від франц. Gratter — шкребти, дряпати) – це спосіб виконання малюнка шляхом процарапуваня гострим інструментом паперу або картону, залитих тушшю або чорною гуашшю.
Інша назва техніки – воскографія, інколи її також називають царапкою. Твори, виконані в техніці граттаж, відрізняються контрастом білих ліній малюнка і чорного фону, і схожі на гравюри. А якщо попередньо пофарбувати лист паперу в різні кольори,то малюнок вийде надзвичайно цікавим та оригінальним.

Хочеш створити свою власну картину у техніці граттаж? Давай спробуємо!

Квіткова композиція у техніці граттаж

Для роботи Тобі знадобляться:
 • два аркуші паперу (важливо: один — товщий (може бути білий картон — він буде полотном для майбутньої роботи), і один звичайний — для ескізного малюнку),
 • олівець;
 • ручка, яка вже перестала писати;
 • набір гуаші;
 • пензлик;
 • чорна туш або чорна гуаш;
 • свічка.  


1. Візьми товщий лист паперу (або білий картон) і познач на ньому хаотичними площинами місця, які в подальшому ми зафарбуємо у різні кольори.
Площини можуть бути будь-яких форм: у вигляді плям, як у мене,або ж у вигляді кругів, смужок. Можуть мати чіткі контури, або плавно перетікати з одного кольору в інший. Все залежить від Твоєї фантазії.

2. Коли площини будуть позначені, розмалюй їх у різноманітні кольори. Кольорову гаму добирай самостійно. Це можуть бути лише теплі, або тільки холодні кольори, або всі кольори веселки, як у мене. Коли весь папір буде розфарбований, залиш його до повного висихання.


Маленька порада: використовуй більше світлих та яскравих кольорів, вони роблять гарний контраст з чорним кольором.

3. Якщо фарба висохла, можна сміливо переходити до натирання паперу. Візьми будь-яку непотрібну свічку та щедро натирай нею папір. Важливо, щоб шар воску був товстим, тоді дряпати малюнок буде набагато легше. Якщо у Тебе утворився такий білий наліт як на фото — тоді все добре. Але перед тим як переходити до наступного етапу, перевір, чи всі площини добре натерті воском.

 4. На цьому етапі покриємо папір чорною тушшю або гуашшю. Якщо Ти покриваєш поверхню чорною тушшю, попередньо варто розчинити її з милом. Так туш буде краще лягати на воскову поверхню. Папір зафарбовуємо щільно, не залишаючи білих плям та розводів. Залишаємо до повного висихання і в той час приступимо до наступного етапу.


5. Поки заготовка під малюнок граттаж сохне,підготуємо ескіз нашого майбутнього творіння. Я обрала квіткову композицію. Для початку кругами позначимо розташування майбутніх квітів та намалюємо лінії стебел.

 6. На позначених площинах вимальовуємо різноманітні казкові квіти. Їх форму, розмір, листочки Ти можеш придумати сам. Хай Твої квіти будуть оригінальними та фантастичними — це додасть малюнку індивідуальності. Промалюй товщі стебла.
 7. Додай до квітів казкові листочки, а також домалюй деталі фону: метеликів, бульбашки та будь-які інші прикраси.
 8. Ескіз картини готовий. Залишилось лише перенести його на заготовлене чорне полотно. Як це зробити?Дуже просто.


Зверху на чорний папір рівно приклади папір з ескізів, щоб кутики листочків збігалися. Візьми ручку, яка вже перестала писати, та промалюй контури ескізу, трохи притискаючи. Такий метод допоможе зробити відбиток ескізу на чорному папері. Перевір, чи всі контури ти обвів. Коли все буде готово, зніми листок, і Ти побачиш, що контури малюнку перебились на папір, як показано на фото.
9. А тепер можна перейти до найцікавішого! Отримані контури починай прошкрябувати ручкою, яка не пише, або гострою паличкою. Якщо шар воску під фарбою товстий, то побачиш, як легко і приємно шкрябається малюнок.
Створюючи малюнок у техніці граттаж, Ти впевнишся, наскільки цікаво спостерігати, як під фарбою проявляються різноманітні кольори, і квітка отримує казкове забарвлення.

 10. Прошкрябай всі контури до самого кінця. Тоді у Тебе вийде такий малюнок, як у мене. Можна залишити його так, він вже чудовий. А можна ще додати різних орнаментів та штриховок для ще більш оригінального вигляду.
11. На цьому етапі додай малюнку унікальності за допомогою різних штриховок ,орнаментів. Деякі частини можна повністю прошкрябати. За бажанням, додай травичку та деякі елементи фону. Все залежить від Твоєї фантазії.

Вітаю, малюнок готовий! Цю композицію я вирішила зробити кольоровою, тому для початку покривала лист паперу кольоровими плямами. Можна робити і чорно-білі малюнки граттаж. В такому випадку лист паперу не покривається фарбами, а одразу натирається свічкою, а потім — чорною тушшю або гуашшю.
Чорно-білі граттажі схожі на гравюри і виглядають просто неймовірно. Спробуй! Не бійся фантазувати та експериментувати. Спробуй також малювати без попереднього ескізу, відразу прошкрябуючи на готовому полотні. Це чудово розвиватиме Твою фантазію!

Успіхів у творчості!!!

Автор уроку: Аліна Монич
Матеріали із сайту: pustunchik.ua
Новорічні поробки своїми руками для прикраси будинку і святкових сувенірів

Єдине свято, яке супроводжує нас все життя, допомагаючи залишатися в душі дитиною і зберігаючи таємну надію на чарівництво і диво — Новий рік. Мабуть, це єдине свято, яке має цілком відчутні прикмети — запах ялинки і мандаринок, димок від палаючих свічок, блискучі іграшки. Новорічні поробки своїми руками — ще одна традиція, дотримуватися яку люблять і дорослі, і діти. Подивіться на декілька цікавих ідей новорічних виробів, які підійдуть у якості подарунків і сувенірів до Нового року.
Ялинка своїми руками


Живу красуню на роботу не принесеш, та й місця там часто для неї не знайдеться. Паперова красуня, прикрашена мереживом і стразами, прикрасить собою навіть самий маленький кабінет, а виготовити її можна за час обідньої перерви. Крім мережива і блискіток потрібно твердий картон, клаптики красивої тканини і обгортковий папір, а також гудзики, намистини, клей і швейна машинка (по можливості).
1. Стилізована ялинка своїми руками вирізається з картону. Для цього шаблон треба намалювати на половині аркуша паперу і докласти різними сторонами до середини картону. Тоді ялинка вийде абсолютно симетричною. Розміри довільні і більшою мірою залежать від кількості необхідних для прикраси матеріалів.
2. Мереживо, яке буде зображувати ялинкові гілки, слід зібрати м’якими складками і в такому вигляді прикріпити до картонної ялинці рівними рядами. Якщо під рукою раптом виявиться швейна машинка, то для міцності і акуратності мереживні оборки можна пристрочивши. Зайвий край обрізається по контуру ялинки.
3. У попередньо залишені просвіти шириною 1,5 — 2 см, між смужками мережива акуратно вклеюється обгортковий папір. Перед цим її краю прикрашаються ажурними фестонами, зробленими за допомогою звичайного діркопробивача.
4. Ялинкова верхівка акуратно обклеюється ажурною папером, краї при цьому закріплюються на звороті.
5. Прикрасою для такої романтичної ялинки послужать намистини, стрази, блискітки, в художньому безладі прикріплені до мереживним гілках.
Такі вироби на Новий рік своїми руками, як ялинки — завжди будуть актуальні! Тому обов’язково подивіться ще 25 ідей по створенню ялинки своїми руками .

Новорічні та різдвяні вінки

Ялини і сосни ростуть дуже повільно, тому їх вирубка забороняється без спеціального дозволу. Але ж улюблений хвойний запах в новорічну ніч можуть забезпечити і просто ялинові гілки. Їх можна поставити у вазу і прикрасити невеликими іграшками, а можна зібрати з них оригінальний вінок і повісити на стіну. Основу у вигляді кола з товстого дроту треба обплести смерековими та сосновими гілками, а в середину поставити свічки, прикрашені стрічками, покласти цукерки і яблука.
Виготовити новорічні вінки своїми руками можна з будь-яких підручних матеріалів, наприклад, із соснових шишок. Вони більш відкриті і красиві, ніж смерекові. В основі лежить все той же коло, точніше, кільце з щільного картону. За допомогою клейового пістолета шишками обклеюється поверхню кільця. Потім вінок прикрашений стрічками і яскравими пластмасовими ягодами.


З готових ялинкових кульок теж виходить зібрати вінок. Тільки спочатку кульки з допомогою термопістолети міцно приклеюються до металевих власникам, за які їх зазвичай вішають на ялинку. Інакше в процесі нанизування куль на скручену в кільце дріт вони просто відваляться і потрапляють. Такий вінок не вимагає додаткового прикраси. Адже кулі і самі по собі дуже гарні. Єдине, щоб замаскувати дротяне кільце-основу, його обплітають яскравими стрічками.

В’язані новорічні вироби


Немає проблем виготовити іграшку або сувенір своїми руками для тих, хто проводить вільний час з в’язальними спицями або гачком. Теплий в’язаний шарф — найкращий подарунок в зимовий час. В’яжеться він легко і швидко, а прикрасити виріб з нагоди свята допоможе бахрома, яскраві гудзики або візерунок з бісеру, вишитий на шарфі у вигляді кайми. Веселі помпони на кінцях обов’язково сподобаються не тільки подружці, але і мамі.
Для чоловіків потрібно річ грунтовніше. Тут доречна велика «сільська» в’язка, шарф вийде дуже теплим і солідним. Пустощів додадуть яскраві смужки. Тато і дідусь залишаться задоволеними.
Якщо в’язання є звичною справою, то нічого не варто зв’язати полотно з великим малюнком з кос, а потім пошити з нього м’яку затишну подушку. Для цього підійдуть і старі в’язані светри і кофти. Розсип таких подушок на дивані або на підлозі біля каміна додадуть інтер’єру неповторну чарівність домашнього затишку і спокою.

Їстівні новорічні подарунки та прикраси

У давні часи новорічну ялинку прикрашали не стільки іграшками, скільки цукерками, горіхами, пряниками. Адже масу захоплення викликають у дітлахів солодощі, зняті прямо з ялинки. Ця традиція не зникла і сьогодні. Оригінальні рецепти святкової випічки і фантазія господині прикрасять ялинку не гірше куль з магазину. Ось один з них.

Рецепт імбирного печива

Інгредієнти:

 • Яйце — 1 шт.
 • Цукор-пісок — 100-150 г (приблизно 1 неповний стакан)
 • Вершкове масло розм’якшене — 100 г
 • Борошно вищого сорту — 1,5 склянки
 • Розпушувач — 1 ч. ложка (можна скористатися і содою, погашеної оцтом)
 • Натертий на тертці свіжий імбир — 2 ч. ложки
 • Кориця — 1 ч. ложка
 • Гвоздика мелена — щіпка
 • Трохи солі
 • Чорний шоколад

Приготування:

Яйце збивається з цукром, потім розтирається разом з вершковим маслом до однорідної маси. Спеції перемішуються і додаються в масло. Потім в цю масу поступово, невеликими порціями кладеться борошно, змішану з розпушувачем.
Замішане некруте тісто розкочується в пласт товщиною 0,5 см, виїмками для печива нарізаються фігурки і викладаються на деко, попередньо змащений маслом.
Печиво посипається великим цукровим піском і відправляється в духовку при температурі 180 градусів на 30 хвилин. Ще гаряче, печиво посипається тертим шоколадом.
Імбирне печиво готове до вживання. Якщо ще в сирому вигляді виконати в куточках дірочки, то після випічки остиглі печива на різнокольорових стрічках прикрасять собою ялинові гілки.
Дуже популярні на Заході імбирні чоловічки стали символом наступаючого Різдва і Нового року, про них знімають кіно і пишуть книжки, їх дарують друзям і колегам.


Раз є імбирний чоловічок, то непогано б для нього спорудити і пряниковий будиночок. З того ж тіста випікаються всі деталі майбутнього будиночка. Потім з цих їстівних "цеглинок" збирається і сам будиночок. Залишиться тільки скріпити деталі між собою і прикрасити їх цукровою глазур’ю. Безсумнівно, такий будиночок стане справжньою прикрасою святкового столу.


Якщо робити пряниковий будиночок здається складним, то візьміть як вам ідея напекти печива з передбаченнями. Упакувавши його в святкові конверти, кожному своєму гостю ви подаруєте не тільки смачне печиво, але і прогноз на наступний рік! А ще це дуже захоплююча розважальна гра як для дітей, так і для дорослих — у новорічну ніч ви не будете нудьгувати за святковим столом!
Матеріали з сайту: http://www.cre8tivez.org

ЕБРУ — ТЕХНІКА МАЛЮНКУ НА ВОДІ
Багато людей люблять малювати як професійно, так і для душі, так і методи теж різні: деякі малюють на папері, інші взагалі на піску. Пропонуємо вам познайомитись із  унікальною турецькою технікою малювання на воді: "Турецьке мармурування" або "Ебру".


Весь процес відбувається саме на поверхні води, по закінченню можна перенести малюнок на папір, скло, тканину і навіть на кераміку. Щоб створити який-небудь малюнок на воді, вам лише потрібно гребінь, пензлі та шило. Але для початку потрібно підготувати воду, щоб вона не розчиняла фарби і тримала їх на поверхні. Для цьогопотрібно додати туди спеціальний загусник, в який входить екстракт гевена.

У цьому відео ви побачите турецьке малювання на воді в дії. Це не просто незвично, а так само дуже захоплююче.


                          

ЩО ТАКЕ Hand Made (Хенд Мейд)?
Хенд мейд (хэнд мейд, hand made) – це речі створені власноруч, якщо розуміти цей термін буквально. Але культура Хенд мейд речей дещо відрізняється від звичайного рукоділля, з якого розвинувся хенд мейд. Хенд мейд – це мистецтво створювати речі, що несуть в собі позитивну енергетику та чудовий настрій. Такий ефект досягається через те, що хенд мейдом займаються тільки ті люди, які дійсно люблять цю справу. Найчастіше, речі хенд мейд існують в одному екземплярі і є абсолютно унікальними. Навіть якщо майстер створить декілька речей, вони ніколи не будуть схожими одне на одне.
Які види hand made зараз найбільш популярні?
Звичайно, це такі види рукоділля, якими захоплювалися ще наші бабусі - шиття, в'язання, вишивка. Розвиваючи ці види творчості, ви не тільки будете отримувати задоволення від процесу, а й очевидну користь від результату. Адже дорогі бренди і ексклюзивні речі далеко не всім доступні, а основна маса товарів має сумнівне походження і якість. І тоді на допомогу вам і вашим близьким прийде ваш талант шити чи в'язати.
Одне з напрямку в'язання - амігурумі, тобто в'язання гачком або спицями іграшок і чоловічків.
Малювання, розпис в різних техніках, живопис.
Вітражний розпис - це розпис скла спеціальними фарбами, що створює ефект вітражів.
Декупаж - декорування будь-яких поверхонь різноманітними техніками. Зараз популярний декупаж спеціальними серветками, штучне зістарювання виробів, наприклад Шеббі-шик.
Авторська біжутерія своїми руками. У цього виду творчості багато напрямків і технік. Це і бісероплетіння, ліплення з полімерної глини, створення прикрас з натуральних каменів, шкіри, дерева, плетіння шнурів і т.д.
Валяння з вовни або фелтінг, за допомогою якого можна створювати незвичайний одяг, аксесуари, прикраси, іграшки. Валяння буває мокрим і сухим.
Скрапбукінг ( з англійської «книга з вирізок») - створення і декорування фотоальбомів, листівок, альбомів з допомогою різних матеріалів (стрічок, квітів, гудзиків, страз, штампів, спеціального паперу тощо).
Миловаріння - створення в домашніх умовах мила, шампунів з допомогою великої кількості інгредієнтів.
Іграшки hand made - це створення іграшок у різних техніках і з різних матеріалів. Дуже популярна текстильна лялька Тільда, ляльки-примітиви, валяні ляльки з вовни, в'язані ляльки-амігурумі і т.д.
Печворк або клаптева шиття, де за принципом мозаїки з різнокольорових шматком зшиваються візерунки і малюнки. У такій техніці можна створити чудові ковдри, панно, всілякі аксесуари.
Флористика- створення композицій, букетів, картин з природних матеріалів (квітів, трав, листя сухоцвітів і т.д.).
Є ще багато інших видів творчості - батік, гончарство, квілінг та інші.
Ви можете вибрати заняття за своїм темпераментом і здібностями. 
Отже, друзі, якщо ви полюбляєте творити красу власними руками для себе та своїх рідних, тоді вам саме до нас! Саме в бібліотеці ви знайдете надзвичайно багато цікавої інформації з хенд мейду)
Шукайте себе у творчості, розвивайтеся, отримуйте задоволення, дарувати своє тепло і будьте щасливі!

Що таке скрапбукінг (Scrapbooking)?Приклад скрап-сторінки 

       Скрапбукінг – це один із видів так званого хенд мейду. Він полягає у виготовленні та оформленні фотоальбомів чи окремих фотографій. Сьогодні до скрапбукінгу відносять і виготовлення привітальних листівок, конвертів, записників.

       Історія скрапбукінгу іде із давніх часів: перша згадка про нього з’явилася в Англії у 1598 році. Тоді набуло популярності вклеювання марок,фотографій, цікавих афоризмів,статей до книги із пустими сторінками. Варто додати досить цікаву деталь із життя відомо англійського письменника Марка Твена: він любив робити альбоми,в яких були лінії клею,щоб прикріплювати до них різноманітні дрібниці,які автор «Пригод Тома Соєра» хотів залишити собі на згадку. До 1901 року він створив близько 57 таких альбомів.


Приклад скрап-сторінки

       Сьогодні скрапбукінг один із найпоширеніших видів ручної роботи серед жителів Америки та інших країн світу.

Вам сподобалась ця інформація? Якщо так,то не гайте часу і створюйте власні пам’ятні альбоми. Що для цього потрібно? Ваше бажання, вільний вечір і трохи фотографій! Відшукайте улюблені знімки, підготуйте папір і клей (можна навіть просто степлер!) І сідайте творити. А емоції, які у вас викликають найкращі фотографії, обов’язково передадуться на вашій роботі, і їх щоразу будуть відчувати читачі вашого альбому! Це пам’ять, велика ніж просто конверт зі знімками, – це пам’ять душі і серця.                                                                                            Візерунки на папері, прикраси, підписи, які ви складете – все це нескладно, але всі разом – дуже багато значить для одержувача скрап-подарунка. Тим більше завжди можна познайомитися з чужими роботами, запам’ятати ідеї оформлення, здивуватися фантазії. Скрап об’єднує людей, друзів і незнайомців, адже творчість – прекрасний привід для спілкування, як в Мережі, так і в реальності.приклад скрап-сторінки

       Потрібно так небагато щоб почати – і з кожною новою вашою скрап-сторінкою ви отримаєте задоволення від хобі, а дні народження і свята будуть ще одним приводом сісти і зробити дорогий серцю подарунок близьким.

Ваш будинок буде мати ошатний вигляд (адже можна оформити і стіни, і полички, і навіть ручки на дверях), а гості з порога будуть питати: “Є щось новеньке? Покажіть!” Ви нарешті знайдете застосування всім буклетам, конвертам, чеками, квитками, які було так шкода викинути. Цифрові фотографії в комп’ютері – це чудово, але коли ви виберете з сотень – десяток і прикладіть до них почуття – до цих десяти глядачі поставляться з великою увагою і вони залишать враження надовго.

      Особливо важливо зберегти пам’ять про найважливіші події. Тут вже без альбому не обійтися! Все, що дорого, заслуговує самого кращого оформлення. І навіть найпростіші речі – прогулянка в осінньому парку, вечірка в кафе, обід на дачі – час пройде, а “оформлені спогади” назавжди залишаться.


Матеріали з сайту knig.org.uaСтворюємо вироби із гудзиків.

Картина з гудзиків, насправді, вимагає тільки польоту вашої фантазії, і мінімуму матеріальних витрат.


фото з сайту tobehip.ru
       Чи знаєте ви, що в минулі часи гудзики були зовсім не застібкою для одягу, а справжнім магічним амулетом? Називалася вона «пугалка» і була порожньою всередині: в ній містився маленький камінчик, який подзвонював при ходьбі, як маленький дзвіночок. Про такі талисманах в наш час навіть не згадують, зате навчилися майструвати з гудзиків справді чарівні вироби, що радують око! Чим не варіант зайняти дітей у літні канікули?

Це можуть бути овочі або фрукти.

Дерева або квіти.
Літери або цифри.Образи тварин або людей.Для створення подібних виробів нам знадобляться:
Дощечка або цупкий папір.
Різні за розміром гудзики коричневих і зелених відтінків.
Клей.
Шаблон дерева.
Олівець.


Прикладаємо шаблон до основи і обводимо олівцем.


                              


Поступово клеїмо гудзики по контуру і в середині.Чим більше різновидів гудзиків,тим симпатичнішим вийде виріб.


Деревину можна прикрасить птахами чи фруктами з паперу чи тканини.


Ось така гарна деревинка виходе із звичайних гудзиків.


Створюйте шедеври власними руками!
Матеріали з сайту vk.com/h.made

Як зробити пальчикові фарби своїми руками?  Рецепти пальчикових фарб.


фото з сайту doshkilniatko.net@strong>
Малювання пальчиками сприяє розвитку дрібної моторики, уяви, образного мислення. Тому ми пропонуємо маленьким художникам пальчикові фарби. Цими фарбами можна малювати на папері, картоні, склі і багато чому іншому. Вони не утворюють плям, легко змиваються із стекол і рук. Фарби безпечні для здоров’я малюків, оскільки не містять шкідливих компонентів.

Рецепт пальчиковых фарб №1.

0.5 кг борошна, 5 ст. ложок солі, 2 ст. ложки олії, додати води – до консистенції густої сметани. Усе це перемішуємо міксером, потім отриману масу розливаємо в окремі баночки, додаємо харчовий барвник (буряковий або морквяний сік, як варіант – пасхальні набори), перемішуємо до однорідної маси.

Рецепт пальчиковых фарб №2.

У мисці змішати 1/3 чашки крохмалю і 2 ложки цукру. Додати 2 склянки холодної води і поставити на маленький вогонь. Варити 5 хвилин постійно помішуючи, поки суміш не стане напівпрозорою гелеподібною масою. Коли ця маса охолоне, в неї додати 1/4 чашки рідкого засобу для миття посуду (це зробить фарби такими, що легко змиваються з одягу і інших поверхонь.) Потім масу слід розділити на декілька порцій і в кожну порцію додати або харчову фарбу, або нетоксичну гуаш.

Рецепт пальчиковых фарб №3.


Змішайте 1,5 склянки крохмалю і 0,5 склянки холодної води, до отримання однорідної маси. Додайте туди літр окропу, безперервно помішуючи до отримання прозорої маси. Продовжуючи помішувати всипте 0,5 склянки тальку. Коли суміш охолоне, додайте 1,5 склянки стружки з мила і гарненько розмішайте. Розлийте в баночки, підфарбуйте порошковою фарбою і трохи охолодіть.

фото з сайта blogs.privet.ru

Отже, малювання пальчиковими фарбами сприяє ранньому розвитку творчих здібностей. Не тому, що малюк вчиться малювати, а тому, що він вчитися самовиражатися, передавати свої відчуття і враження. І, нарешті, влаштоване крихітці малювання, принесе йому і вам величезне задоволення! Адже маленькі діти так люблять нові ігри, щось незвичайне, а якщо раптом ще і дозволять “забруднити” ручки і усе навкруги – буря захвату гарантована!
Матеріал з сайта forchild.org.ua


Закладка "Серце" в техніці орігамі.


"... все-таки подумати, скільки ми з нею колись промандрували - з тексту в текст, з одних книжкових аркушів в інші".


"Книжкова закладка", Сигізмунд Кржижановський

       Книжкова закладка - явище інтернаціональне. Якби закладка могла говорити, то і сама навряд чи могла б згадати і пояснити, коли, в якій країні вона з'явилася на світ! Зазвичай люди користуюся тим, що під руку попадеться : листівками та календариками, зубочистками та нитками, етикетками від одягу, чеками і візитками, олівцями і фантиками від цукерок..
       Хочеться відзначити також в'язані, вишиті закладки, які роблять дівчатка, мами, бабусі, що захоплюються рукоділлям. Серед таких робіт можна знайти дуже гідні зразки, які можуть мати комерційний успіх.  

Є і суперсучасні закладки, як, наприклад, закладки - світильники, де ваша книга буде виконувати роль даху.


 


Все залежить від того, хто візьметься робити книжкову закладку і як підійде до своєї роботи.

Спробуйте зробити закладку у вигляді "Серця" в техніці орігамі.


 Крок 1
 Крок 2
 Крок 3
Крок 4
 Крок 5
 Крок 6
 Крок 7

Закладка готова!
Бережіть книги! Користуйтеся закладками!


 Прикрашаємо стіни оселі паперовими метеликами=)

              


Пасхальні яйця у вигляді мінйонів=)

Приголомшливий квілінг від турецької художниці Сени Руни

       Для когось може бути неприйнятним змінити своє життя і залишити добре оплачувану роботу, щоб повністю віддатися своїй улюбленій справі, але не для художниці Сени Руни, яка без жалю так вчинила, повністю присвятивши себе одному з найбільш філігранних видів паперового мистецтва — квілінгу.
Новенька книжечка для справжніх фанів хенд мейду! 
Мило варять? Вдома? Екологічне та натуральне?
Так, приходьте та дізнатесь!
Цікаві ігри для дітей!


1        Танучий сніговик


Зробити сніговика тепер можна не тільки на вулиці, не тільки взимку і не тільки зі снігу. Вам знадобиться 2 склянки соди, 2 столові ложки солі, все це добре перемішати, додати рідкого мила для рук (приблизно 1 ложка чайна) і 8 чайних ложок води. Все це треба добре перемішати, коли пройде реакція, піна повинна вийти густий, так що з неї можна буде ліпити. Для прикраси використовуйте будь-які підручні, але не дуже важкі предмети - гудзики, гілочки і ін.


  Малюємо кульками
Створювати їстівні картини - це легко! Ваша дитина може малювати, а ви можете не боятися, що він потягне фарби в рот. Все, що потрібно, - насіння базиліка, харчові барвники і трохи води. Перед тим, як грати з пофарбованими кульками, додайте на поверхню трохи води, щоб вони могли вільно ковзати!


              Тісто для веселки
Щоб зробити тісто, вам знадобляться: піна для гоління і кукурудзяний крохмаль в пропорціях 1 до 1. Додайте фарби, щоб отримати тісто різного кольору ...


        Світиться тісто
Ви не повірите, як просто можна перенести світяться гри з ванної в кімнату, просто зробивши світиться тісто. Приготуйте будь тісто, як для пирога, але щоб воно було досить густе, і додайте той же вітамін В. Як красиво, правда?


1      Крижані фігури
Якщо ваша дитина хоче створювати красиві крижані фігури, нехай проявить фантазію і трохи витримки. Якщо взяти довгий або високий контейнер і поступово заморожувати його, шарами додаючи воду і красиві аксесуари, можна отримати цілий твір мистецтва.


Капітошки своїми руками
Для роботи вам буде потрібно:
- Кульки
- Борошно
Купуємо повітряні кульки, краще із зображенням усміхнених мордочок. Беремо воронку, велику жменю борошна і що-небудь, ніж це борошно будемо утрамбовувати через лійку, бажано підходяще по діаметру і кругле в перетині. Можна це зробити, наприклад, за допомогою зворотного кінця товстої пензлика.
Потім зав'язуємо хвостик, відрізаємо резиночку на кінці (за бажанням) і далі оформляємо на свій розсуд, ви можете приклеїти їм волоссячко, нарізавши їх з вовняних ниток або з новорічного дощику.
Можете приклеїти або намалювати їм очі - фантазуйте. Можете робити їх великими або маленькими, м'якими або потверже (регулюючи кількістю борошна).
Вийшли кульки для моделювання, які дуже приємно м'яти в руках не тільки дітям, а й дорослим.


Квілінг для починаючих. Схеми

Незвичайні книжечки!!!

Іграшка власними руками. В'язаний їжачок.


Немає коментарів:

Дописати коментар