Про наш відділ

           Є в обласній бібліотеці для дітей імені  Т.Г. Шевченка відділ, який одночасно може бути концертним залом, картинною галереєю, музеєм та місцем зустрічі любителів музики. Це - ВІДДІЛ МИСТЕЦТВ.
       Тут можна послухати улюблену мелодію, казку, переглянути кінофільм, мультфільм, почитати книги про різні види мистецтва, полистати журнали та навчитися творити надзвичайно красиві речі.
       Для тих, хто цікавиться образотворчим мистецтвом, працює мистецький проект "Хмельницький художній", де усі любителі живопису дізнаються, як творив великий геній Леонардо да Вінчі, загадковий Рубенс, Рафаель. Саме тут можна познайомитися та поспілкуватися з подільськими майстрами пензля Олександром Гуменчуком, Михайлом та Тарасом Андрійчуками, Надією Борецькою та багатьма іншими. Для усіх меломанів діє музична платформа "Звук без меж", де любителі класичної та сучасної музики можуть познайомитися з творчістю видатних композиторів та сучасних виконавців. Для любителів кіномистецтва та шоу-бізнесу працює клуб творчих особистостей "Кумири і прихильники", де можна детальніше познайомитися з життям свого улюбленого зіркового кумира. А ще відділ мистецтв це - фестивалі молодіжної музики, тематичні вечори, Room-концерти, вокальні конкурси, зустрічі з художниками та музикантами, ювілейні екскурсії, персональні виставки художніх робіт, а також виставки творчих робіт дітей міста та області, уроки на замовлення, найрізноманітніші майстер-класи та багато іншого.
      Відділ працює спільно з Хмельницьким обласним художнім музеєм, Хмельницькою дитячою школою мистецтв, Хмельницьким музичним училищем ім. В. Заремби, Хмельницькою дитячою школою образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, Вищим професійним училищем № 25 м. Хмельницький, Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією, з кафедрою теорії та методики трудового та професійного навчання Хмельницького Національного Університету, обласною організацією Національної спілки художників України.
З радістю чекаємо Вас у нашому відділі!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар