понеділок, 8 червня 2015 р.


28 травня о 13:30 у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г. Шевченка відбувся  фестиваль талантів для  дітей молодшого та середнього шкільного віку БібліоФест «Х-Фактор відкриває таланти».
У ході заходу були:

·        Неперевершені танцювальні номери у виконанні призерів багатьох конкурсів, серед яких запальні Олександр Бажин та Богдана Банашко, ліричні Юлія Алексєєва та Дмитро Віхтюк, емоційні Настя Сокіл та Назар Потіпака.


·        Майстерні вокальні виступи від юних дарувань – Софії Бакалець, Ігіної Аліси з рок-гуртом "The Siriys", Жолкевської Іванни, Гут Анни, Зілецької Каті та інших яскравих подільських голосів.

 

·         Віртуозна гра на музичних інструментах, яка привела публіку у справжній захват. Гості фестивалю насолоджувались звуками віолончелі, фортепіано, скрипки, саксофона у виконанні Валерії Хільчук, Назарія Ціхоцького, Надії Кравчук, Назара Жолкевського та володарки Гран-прі Всесвітнього чемпіонату з виконавських видів мистецтва у Лос-Анжелесі  Анастасії Заграй.

·        Презентація різноманітних робіт учасників, які захоплюються декоративним, образотворчим мистецтвом, хенд мейдом, декупажем. Виставку прикрашали вироби із бісеру, аплікації, малюнки, віяла і навіть 70-річна тумба  оновлена і прикрашена кракелюром.·        Змістовні експрес-консультації для дітей із комп’ютерних програм для записів аудіо-семплів та виготовлення відео-кліпів «під ключ», яких навчають сучасні бібліотекарі.

"Такими заходами наша бібліотека відкриває дитячі таланти, безкоштовно навчає дітей та дорослих, організовує  дозвілля, дарує позитивні емоції, нові знайомства  та перших шанувальників творчості. У дитячій бібліотеці не місце тиші. Як  сучасна бібліотека ми розвиваємося та, в першу чергу,  "дружимо" з юними читачами і завжди пропонуємо їм те, що їх розвиває, від чого у них загораються очі і сповнюються добром серця" – говорить директор бібліотеки Валентина Черноус.

“Будучи мамою і хлопчика і дівчинки, я знаю, що творчий розвиток для дітей відіграє дуже важливу роль. Про такі заходи у бібліотеках я ніколи не відвідувала, тому приємно вражена тим, що сучасна бібліотека прокладає шлях до сердець дітей через виявлення їх талантів, через єднання з творчістю, через позитивне спілкування. Діти задоволені.″ - говорить мама трьох дітей Тетяна Жолкевська.

"Я в захваті! Мені сподобалось виступати на "Бібліофесті", я познайомилась тут із моїми ровесниками, які теж люблять співати. Мені сподобалось як аплодувала публіка і тому я дуже хочу стати артисткою, щоб люди раділи" -  говорить  восьмирічна Софійка Бакалець.
У фестивалі прийняли  участь 30 талановитих дітей і майже усі вони користувачі бібліотеки. Всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами бібліотеки та отримали солодощі.
Контактна особа

Вікторія Рогульська,
бібліотекар  відділу  інновацій, реклами та організації дозвілля,
тел.: 097-54-82-594, 65-72-41, e-mail: vikarogulska@gmail.com

Немає коментарів:

Дописати коментар