середу, 22 лютого 2017 р.

Це мова моя, це мова моєї країни!

       Міжнародний день рідної мови вкотре нагадує усім мешканцям світу, що мова – це безцінне надбання, яке єднає націю, народність, народ до єдиного цілого. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і збагачувати. Поринули у чудовий та прекрасний світ української мови і читачі бібліотеки. Діти дізналися історію свята та тернистий шлях становлення рідної мови, пригадали корифеїв українського слова під час мовознавчого форуму “Ми ніколи не зречемося рідної мови”. Вони вправно продовжували прислів’я та приказки, розповідали скоромовки. А дотепні жарти та кумедні гуморески, мовознавчі загадки, тавтограми допомогли дітям збагнути всю велич, красу та багатство рідної мови.


       Юні знавці українського слова взяли участь у мовознавчій інтелект-вікторині “Наша мова – перлина вікової мудрості”.        День української народної пісні “Щира пісня гордої країни” відбувся у мистецькій залі бібліотеки. Ніжно та трепетно звучала українська мова і у народних піснях у виконані юної бандуристки Е.Правдинюк.


       Яскравими барвами та колоритами привертала увагу відвідувачів бібліотеки виставка робіт вихованців дитячої школи мистецтв “Рідна мова калинова”. Творчі роботи, виконані за мотивами українських фольклорних та літературних творів.


Немає коментарів:

Дописати коментар