вівторок, 17 березня 2020 р.

"Відкриваємо заново Бетховена"


Музика повинна викрисати вогонь з людських сердець - ці слова належать відомому німецькому композитору, одному з найбільш шанованих світових музикантів Людвігу ван Бетховену. Тому, хто хоча б раз чув його геніальні твори, майже неможливо повірити у те, що більшість з них Бетховен написав в умовах повної втрати слуху.
В 2020 році відзначається 250-та річниця з дня народження Людвіга ван Бетховена. Під девізом "Відкриваємо заново Бетховена" відбудеться понад тисяча культурних подій в світі: концерти, оперні спектаклі, виставки, літературні читання, симпозіуми.
 Чому його музика стала гімном Європейського Союзу і лунає в усьому світі з найрізноманітніших важливих і урочистих приводів? Чому він символізує найвищу якість і трохи героїзм, а також істину, добро і красу? Коли і як він став брендом, який не виходить з моди? Що сьогодні можуть нам дати життя і творчість цього виняткового музиканта і цієї людини? І що власне знаємо ми про Людвіга ван Бетховена?
       До вашої уваги книги, які познайомлять вас з життєвим та творчим шляхом видатного німецького композитора.Немає коментарів:

Дописати коментар