понеділок, 21 листопада 2016 р.

З вірою в серці та надією на перемогу.

       21 листопада – День Гідності та Свободи. Особливий день для кожного свідомого українця. Трагічні події Революції Гідності назавжди залишили слід у наших серцях. Адже кожен із нас спостерігав за тим, що відбувалося на Майдані, а дехто і був безпосереднім учасником тих подій. Не вщухає біль і сьогодні – триває війна на сході України, але всі ми щиро віримо в перемогу. Ми – українці – сильний народ та непереможна нація!
        Благодійна патріотична акція “З вірою в серці” об’єднала читачів бібліотеки. Разом з дітьми пригадали бурхливі події на Майдані у Києві та у різних куточках України. Вшанували Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. До акції доєдналася голова благодійного фонду “Подих надії нації” Тетяна Юзепчук. Тендітна, щира дівчина повідала, як змінилося її життя в зв’язку з подіями Майдану. Тетяна вразила не лише дітей, а й нас, бібліотекарів. Це людина з теплим серцем і глибокою душею, яка займається волонтерською діяльністю, їздить на схід, відвідує у шпиталях наших захисників, а ще допомагає хворим дітям та тим, хто потребує допомоги. Таня запевнила, що Революція Гідності змінила свідомість українців, зробила нас небайдужими один до одного. Дівчина переконана, що Україна має майбутнє, і кожен з нас на своєму місці повинен робити добрі справи в ім’я своєї держави. З вірою в серці учасники акції написали побажання воїнам, що охороняють кордони нашої України. Голуби миру, зігріті теплом дитячих сердець, поїдуть на схід разом із волонтерами.       Особливих емоцій читачам додав ROOM-концерт “Музика для миру”. Нова українська поезія, кіно, музика пам’яті жертв Майдану, у виконанні Народного артиста України Володимира Смотрителя, Сергія Гуменного, Анастасії Шарамко, доторкнулися до потаємних кутиків дитячих сердець та запевнили кожного – перемога буде за нами! Волонтер Хмельницького благодійного фонду “Центр Добриня” Олександр Баурін розповів про свої буденні та благородні справи. Адже саме, завдячуючи таким людям, наші воїни отримують все необхідне для захисту кордонів держави, а головне – підтримку небайдужих, яка додає сили духу та мужності.


       Цього дня також відбулося відкриття виставки робіт учасників обласного фотопроекту “Повертайся живим”. На 250 фотороботах – військові на блокпостах та у хвилини тиші у зоні бойових дій, дбайливі волонтери, трепетні моменти зустрічі бійців, що повертаються з АТО. Найбільше робіт надіслали юні фотоаматори з Деражнянського, Ізяславського та Кам’янець-Подільського районів області.       
       Читачам бібліотеки було презентовано бібліографічний літопис “Героїв пам’ятаєм імена”. Перший випуск якого "Подільські небесні ангели"ознайомив дітей з нашими земляками, які поповнили ряди Небесної Сотні.

Немає коментарів:

Дописати коментар