середа, 23 листопада 2016 р.

День музею у бібліотеці.

       В історії бурхливого XX-го століття Голодомор 1932-1933 років в Україні посідає особливе місце. Цьогоріч у бібліотеці вшанування пам’яті жертв голодомору розпочалося із зустрічі з хранителями загальнолюдської культури й національних цінностей, провідним науковим співробітником Державного історико-культурного заповідника “Межибіж” Веронікою Візнюк та заступником директора Ігорем Западенком. Відвідувачі бібліотеки дізналися про Музей жертв Голодомору, створений Народним художником України Миколою Мазуром. Даний музей діє на території заповідника.
      Протягом дня гості познайомили понад 200 дітей та дорослих із віртуальною експозицією Музею жертв Голодомору, літературою та діяльністю заповідника. 
Діти дізналися, що музейна експозиція поділяється на шість окремих розділів, кожен з яких складається з скульптурної композиції, фотоматеріалів, речових експонатів, копій архівних документів. Гортаючи сторінки книг та альбомів, читачі довідалися, які складні випробування випали на долю українців. Вразило дітей те, що Хмельниччина впродовж 1932-1933 років втратила 34 тисячі 347 осіб.
      Сподіваємось, що побачене та почуте допоможе дітям зберегти пам’ять про жахливі події в історії рідної країни.


Немає коментарів:

Дописати коментар