четвер, 22 грудня 2016 р.

Вифлеємський вогонь миру.

       Напередодні Різдвяних свят колективу бібліотеки випала приємна нагода отримати Вифлеємський вогонь миру. Урочисто вручили його члени Хмельницького осередку Національної скаутської організації України “Пласт”.
  Цю прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру – започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути. Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту – Національної скаутської організації України, – розповів голова Хмельницького осередку організації “Пласт” Олександр Процун.
       Палаючий вогник символізує очікування в період посту. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу.
       Бібліотека запрошує всіх хмельничан долучитися до світла Вифлеємського вогню миру! Приходьте зі своєю лампадкою і несіть вогонь миру до власних домівок.
Немає коментарів:

Дописати коментар