понеділок, 21 листопада 2022 р.

 

УРОКИ ДОБРОТИ «МИ РІЗНІ, МИ РІВНІ» (до Міжнародного дня толерантності)

16 листопада відзначається МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ. Це свято відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО.

Яким же є походження слова толерантність?  У Франції колись жив  Шарль Моріс Талеран. Це була людина, талановита і уміла враховувати настрої оточуючих, уважно до них ставитися, шукати рішення проблем. Від імені цього мудреця з'явилося слово ТОЛЕРАНТНІСТЬ, що в перекладі з англійської означає  терпіння.

Толерантність означає терпимість до інших думок, поглядів, традицій. Толерантністьце повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості.

Толерантність проявляється у тому, що ми сприймаємо людей такими, які вони є, незважаючи на расову, національну ознаку. Це має розуміти кожна людина, а особливоюне покоління.


Разом із четвертокласниками 16 колегіуму ім. В. Козубняка зясовували, що ж таке толерантність, з чого вона складається. Діти напрочуд вдало змогли підібрати синоніми, з яких і сформували Квітку Толерантності.


                                                                 

Немає коментарів:

Дописати коментар